بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

دشتی

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس دشتی، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک باید فضایی مناسب برای ارائه انواع خدمات در حوزه گیربکس اتوماتیک داشته باشد تا بتواند خدمات مختلف را بدون بروز مشکل به شما ارائه دهد، نیرو متخصص و حرفه‌ای و استفاده از ابزار‌های مناسب و مدرن اجزای جدایی ناپذیر بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هستند

 

تعمیر مبدل گشتاور گیربکس در بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

مبانی مبدل‌های گشتاور

مبدل گشتاور، به عنوان یک جزء کلیدی یک وسیله نقلیه، باید به درستی کار کند تا از سواری نرم اطمینان حاصل کند.  هنگامی که مبدل گشتاور کار نمی‌کند، خودروی شما با مشکلات اساسی روبرو خواهد شد.  مبدل گشتاور به عنوان نوعی کوپلینگ روغن به نام کوپلینگ هیدرولیک شناخته می‌شود که نیروی مکانیکی چرخشی را از موتور به بار محرکه چرخان تولید می‌کند.  این یک جایگزین برای کلاچ مکانیکی است.  مبدل گشتاور بین جعبه دنده و صفحه انعطاف پذیر موتور قرار دارد.

علائم احتمالی مبدل گشتاور:

 • خارج شدن گیربکس از دنده
 • صداهایی مانند لرزیدن، هق هق کردن، چرخیدن و زمزمه کردن

گیربکس اتوماتیک گرمای بیش از حد

 • سرعت گیربکس اتوماتیک بالا
 • روغن گیربکس اتوماتیک کثیف

بسیاری از خرابی‌های مبدل گشتاور می‌تواند ناشی از اصطکاک بیش از حد باشد، به این معنی که یاتاقان‌های سوزنی مبدل گشتاور آسیب دیده است.  همچنین، کاسه نمد معیوب یا شیر برقی کلاچ معیوب می‌تواند مقصر باشد.  آب‌بندی معیوب می‌تواند باعث نشت روغن و آلودگی شود.

مبدل گشتاور بد می‌تواند به گیربکس آسیب برساند.  مبدل‌های گشتاور بد می‌توانند منجر به آسیب، گرمای بیش از حد، اصطکاک و تخریب روغن گیربکس اتوماتیک شوند.  اگر این مشکلات ادامه یابد، می‌تواند آسیب بیشتری به گیربکس اتوماتیک وارد کند.

همانطور که در بالا گفته شد، مبدل گشتاور امکان گیربکس اتوماتیک نیرو یا گشتاور از موتور به گیربکس را فراهم می‌کند.  مبدل گشتاور از سه قسمت تشکیل شده است که پروانه، توربین و استاتور است.  بیایید نگاهی دقیق‌تر به هر یک بیندازیم:

پروانه

پروانه یا پمپ اولین جزء مهم مبدل گشتاور است .  این دستگاه حاوی روغن است و همزمان با میل لنگ موتور می‌چرخد.  همانطور که پروانه سریعتر می‌چرخد، نیروی بیشتری به روغن وارد می‌شود که باعث می‌شود آن را سریعتر و سخت‌تر از داخل آن عبور دهد.

توربین

مجموعه بعدی پره‌ها در مبدل گشتاور،  توربین است و در مقابل پروانه قرار دارد.  از طرف دیگر، نیروی وارد شده توسط پروانه باعث می‌شود که روغن به داخل توربین جریان یابد و با تماس روغن با پره‌های آن، توربین شروع به چرخش می‌کند.

شایان ذکر است که این روغن قبل از اینکه در نهایت به پروانه منتقل شود به طور مکرر از قسمت بیرونی توربین به قسمت داخلی آن منتقل می‌شود.  این حرکت مداوم روغن از پروانه به توربین و برگشت به پروانه به ایجاد کوپلینگ روغن کمک می‌کند.  همچنین چرخه چرخش بین پروانه و توربین به ایجاد گشتاور کمک می‌کند.

با این حال، روغن در جهت مخالف در مقایسه با زمانی که از پروانه منتقل می‌شود، جریان می‌یابد.  در نتیجه، این نیاز به معکوس شدن جهت را ایجاد می‌کند و این امر می‌تواند با استفاده از استاتور امکان پذیر شود.

استاتور

استاتور مجموعه‌ای از پره‌ها است که بین توربین‌های محور گیربکس اتوماتیک قرار دارند .  تیغه‌های استاتور در زوایایی قرار می‌گیرند که باعث می‌شود جهت روغن پس از عبور از آن معکوس شود و سپس دوباره به پروانه ارسال شود.

معکوس شدن جهت باعث کاهش سرعت روغن و افزایش گشتاور آن می‌شود.  همچنین، هنگامی که خودرو متوقف می‌شود، کلاچ یک طرفه استاتور به آن اجازه می‌دهد تا چرخش را متوقف کند که باعث توقف مدار هیدرودینامیکی می‌شود.

روغن گیربکس اتوماتیک معمولاً رقیق‌تر از سایر انواع روغن گیربکس است – یعنی به غلظت روغن گیربکس نیمه اتوماتیک نیست.  آنها همچنین رنگی هستند، معمولا قرمز یا سبز.  رنگ به دو دلیل وجود دارد.  اولین مورد این است که تشخیص هرگونه نشتی را  بسیار آسان کنید و دوم اینکه از استفاده از نوع نامناسب روغن گیربکس برای وسیله نقلیه خود اجتناب کنید.

برخی از روغن اتوماتیک بسته به سازنده‌های خاص در رنگ‌های بنفش، سبز/آبی یا حتی کهربایی موجود هستند.  این رنگ‌ها همچنین تمایز روغن گیربکس را از روغن موتور و سایر روغن که از طریق وسایل نقلیه عبور می‌کنند را آسان می‌کند.

مبدل گشتاور در واقع هنگام شتاب گیری از حالت توقف، گشتاور بیشتری به خودروی شما می‌دهد. مبدل‌های گشتاور مدرن می‌توانند گشتاور موتور را دو تا سه برابر کنند. این اثر تنها زمانی اتفاق می‌افتد که موتور بسیار سریعتر از گیربکس می‌چرخد.

در برخی از برنامه‌های کاربردی، اتومبیل‌ها چیزی را نصب می‌کنند که مبدل گشتاور استال بالا نامیده می‌شود. در مقایسه با یک مبدل معمولی خیابانی، این قطعه قدرت را با RPM بسیار بالاتر (دور در دقیقه) به چرخ‌ها می‌فرستد. این به این معنی است که اثر ضربی گشتاور مبدل زمانی اتفاق می‌افتد که موتور به حداکثر قدرت خود نزدیک می‌شود و به آن اجازه می‌دهد تا به سختی از خط شتاب بگیرد. با این حال، این اثر در ترافیک روزانه مطلوب نیست.

در سرعت‌های بالاتر، گیربکس در حدود 90 درصد دور موتور می‌چرخد. با این حال، در حالت ایده‌آل، گیربکس دقیقاً با سرعتی مشابه موتور حرکت می‌کند، زیرا این تفاوت در سرعت باعث هدر رفتن نیرو می‌شود و باعث می‌شود مجموعه گرما را از بین ببرد. این بخشی از دلیلی است که خودروهای با گیربکس اتوماتیک گاهی اوقات مسافت پیموده شده بنزین را نسبت به خودروهای با گیربکس دستی بدتر می‌کنند.

برای مقابله با این اثر، برخی از خودروها دارای مبدل گشتاور با کلاچ قفل هستند. هنگامی که دو نیمه مبدل گشتاور به سرعت بالا می‌روند، این کلاچ آنها را به هم قفل می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که موتور و گیربکس با سرعت یکسان می‌چرخند و اتلاف نیرو را به حداقل می‌رساند. بسیاری از اتومات‌های مدرن تا 10 دنده به جلو اضافه کرده‌اند تا انتقال نیرو را بهینه کنند و با کارایی طراحی‌های دستی قدیمی‌تر مطابقت داشته باشند.

دشتی
دشتی

تعویض روغن گیربکس در بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

روغن گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته

خودروهای مدرن‌تر با استفاده از فناوری‌های بسیار پیشرفته تقریباً هر روز وارد بازار می‌شوند. این خودروهای پیشرفته با تکنولوژی از روغن گیربکس اتوماتیک پیوسته متغیر یا روغن CVT در گیربکس‌های خود استفاده می‌کنند.

روغن گیربکس متغیر پیوسته یک ماده بسیار پیشرفته است که برای کارکرد موثر و موثر فقط در SUV‌ها، کامیون‌ها و خودروهای پیشرفته طراحی شده است.  بنابراین استفاده از نوع نامناسب روغن گیربکس برای این خودرو مشکلات شدیدی را در پی خواهد داشت.  این به این معنی است که هرگز نباید از روغن گیربکس اتوماتیک معمولی هنگام استفاده از روغن گیربکس متغیر پیوسته یا بالعکس استفاده کنید.

ممکن است خودروی پیشرفته شما با وارد کردن روغن گیربکس اشتباه کار کند. اما، متأسفانه، ممکن است حتی متوجه مشکلی نشوید تا زمانی که مشکلات پیش آمده و در ناخوشایندترین زمان‌ها دچار مشکل شوند. بنابراین، هنگام خرید روغن گیربکس و پر کردن گیربکس اتوماتیک خود مراقب باشید

گیربکس‌های کنترل‌شده الکترونیکی، که در برخی خودروهای جدید مورد استفاده قرار می‌گیرند، هنوز از هیدرولیک برای فعال کردن کلاچ‌ها و باندها استفاده می‌کنند، اما هر مدار هیدرولیک توسط یک شیر برقی کنترل می‌شود.  این امر لوله کشی روی گیربکس را ساده می‌کند و امکان طرح‌های کنترل پیشرفته تری را فراهم می‌کند.

در‌بخش آخر ما برخی از استراتژی‌های کنترلی را دیدیم که گیربکس‌های کنترل شده مکانیکی استفاده می‌کنند.  گیربکس‌های کنترل شده الکترونیکی حتی طرح‌های کنترل دقیق تری دارند.  علاوه بر نظارت بر سرعت خودرو و موقعیت دریچه گاز، کنترل کننده گیربکس می‌تواند سرعت موتور را در صورت فشار دادن پدال ترمز و حتی سیستم ترمز ضد قفل را  کنترل کند.

با استفاده از این اطلاعات و یک استراتژی کنترل پیشرفته مبتنی بر منطق فازی – روشی برای برنامه نویسی سیستم‌های کنترل با استفاده از استدلال نوع انسانی – گیربکس اتوماتیک‌های کنترل شده الکترونیکی می‌توانند کارهایی مانند:

 • برای کنترل سرعت و کاهش ساییدگی ترمزها، هنگام سرازیری، دنده را به صورت خودکار کاهش دهید
 • تعویض دنده هنگام ترمزگیری روی سطح لغزنده برای کاهش گشتاور ترمز اعمال شده توسط موتور
 • هنگام رفتن به پیچ در یک جاده پر پیچ و خم، از افزایش دنده جلوگیری کنید

بیایید در مورد آخرین ویژگی صحبت کنیم – جلوگیری از افزایش دنده هنگام رفتن به پیچ در یک جاده پر پیچ و خم.  فرض کنید در یک جاده کوهستانی سربالایی و پر پیچ و خم رانندگی می‌کنید.  هنگامی که در‌بخش‌های مستقیم جاده رانندگی می‌کنید، گیربکس به دنده دوم تغییر می‌کند تا به شما شتاب کافی و قدرت بالا رفتن از تپه را بدهد.  وقتی به منحنی می‌رسید، سرعت خود را کاهش می‌دهید، پای خود را از روی پدال گاز بردارید و احتمالاً ترمز را فشار می‌دهید.  هنگامی که پای خود را از روی گاز بردارید، اکثر گیربکس‌ها به دنده سوم یا حتی درایو زیاد می‌شوند.  سپس هنگامی که از منحنی شتاب بگیرید، آنها دوباره به سمت پایین شیفت می‌روند.  اما اگر با یک ماشین دنده دستی رانندگی می‌کردید، احتمالاً ماشین را در تمام مدت با همان دنده رها می‌کردید.

دشتی
دشتی

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی به دلیل دارا بودن ابزار مناسب، تجهیزات مدرن و به روز و بهره مندی از قطعات اصل و با کیفیت برای جایگزینی در گیربکس به عنوان بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک شناخته می‌شود، کلیه خدمات در مجموعه ما با ضمانت یکساله ارائه می‌شوند. گیربکس اتوماتیک انواع خودرو‌های داخلی و خارجی در مجموعه ما به صورت کامل تعمیر و سرویس می‌شوند.

 

بهترین تعمیرکار گیربکس در کرج

بهترین تعمیرکار گیربکس در کرج باید دارای شرایطی باشد از جمله: دانش فنی در حوزه انواع گیربکس اتوماتیک، شناسایی مشکل گیربکس، توانایی حل مسئله و تعمیر به موقع گیربکس اتوماتیک، تجربه و مهارت در حوزه عیب یابی، تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک، توانایی کار با ابزار، تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و مناسب برای تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک باشد. اگر به دنبال فردی ماهر برای تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک خودروی خود هستید برای شناسایی بهترین تعمیرکار گیربکس در کرج باید موارد ذکر شده را بررسی کنید.

اگر هنگام تعویض دنده متوجه شدید گیربکس خود صدای خراش می‌دهد یا دنده‌ها می‌لغزند یا صدای غیر معمول می‌شنوید، نشانه این است که مشکلی وجود دارد که باید بررسی شود.

تیم آموزش دیده و با تجربه ما از تکنسین‌های گیربکس، بررسی و تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را انجام می‌دهند. هدف ما همیشه تعمیر گیربکس شما در صورت امکان است، اما از آنجایی که امکانات ما با جدیدترین تجهیزات تشخیصی و تعمیری مجهز است، می‌توانیم در صورت نیاز، تعویض کامل گیربکس را نیز انجام دهیم.

نحوه عملکرد روغن گیربکس

گیربکس‌های اتوماتیک از یک دستگاه هیدرولیک به نام مبدل گشتاور استفاده می‌کنند. مبدل گشتاور گشتاور را از موتور دریافت می‌کند و آن را به نیروی قابل استفاده تبدیل می‌کند تا خودرو بتواند به جلو حرکت کند.

روغن گیربکس در داخل مبدل گشتاور کار می‌کند تا این تبدیل اتفاق بیفتد. این بدان معناست که روغن گیربکس اتوماتیک نیرو را از موتور به لاستیک‌های روی روسازی منتقل می‌کند.به دلیل این عملکرد حیاتی، روغن گیربکس اتوماتیک (ATF) سریعتر از آنچه در گیربکس‌های سنتی استفاده می‌شود فرسوده می‌شود و شما باید آن را بیشتر تعویض کنید.

مانند روغن موتور، هر از گاهی باید روغن گیربکس خود را تعویض کنید. اما فرکانس به مدل و مدل وسیله نقلیه شما، نوع گیربکس و شرایط رانندگی بستگی دارد.

برخی از سازندگان خودرو به دارندگان خودرو توصیه می‌کنند 100000 بازه زمانی سرویس را برای گیربکس‌های اتوماتیک خود دنبال کنند، در حالی که  در برخی  از خودرو های دیگر مانند خودرو های برند فورد شما می توانید با 1500000  کیلومتر بدون تعویض روغن حرکت کنید.

با این حال، بسیاری از مکانیک‌ها بر این باورند که این برنامه تعمیر و نگهداری بسیار طولانی است و توصیه می‌کنند روغن گیربکس جدید در هر 50000 کیلومتر انجام شود. برنامه منظم سرویس گیربکس اتوماتیک توسط برند خودرو، برای هر خودرو پس از بررسی‌های دقیق خودرو در شرایط آب و هوایی مختلف تعیین می‌شود به همین دلیل اغلب تعمیرکاران به این زمان استناد دارند.

مانند روغن موتور، روغن گیربکس در طول زمان تحلیل می‌رود، حتی زمانی که تحت شرایط سخت رانده می‌شود. اگر مکرراً در ترافیک توقف و حرکت رانندگی می‌کنید، یدک‌کشی می‌کنید یا بارهای سنگین را حمل می‌کنید، گرمای اضافی تولید شده محدودیت‌های گیربکس و روغن را کاهش می‌دهد و سرعت تخریب را افزایش می‌دهد.

اما در حالی که روغن موتور عمدتا یک روان کننده است، روغن گیربکس اتوماتیک وظایف مختلفی از جمله تسهیل تعویض دنده هیدرولیک، خنک کردن گیربکس و تامین روغن کاری را انجام می‌دهد.

هنگامی که به طور منظم در شرایطی رانندگی می‌کنید که گیربکس را تحت فشار قرار می‌دهد، ضروری است که مرتب سطح روغن را خودتان چک کنید و وضعیت آن را یک مکانیک نظارت کنید.

به طور معمول، روغن گیربکس قرمز است – اگرچه رنگ برخی از مارک‌ها ممکن است متفاوت باشد – و با خراب شدن آن تیره تر می‌شود. توجه به بوی روغن گیربکس نیز ضروری است زیرا بوی سوختگی ممکن است نشان دهنده زمان تعویض آن یا سایر مشکلات مکانیکی جدی تر باشد.نگه داشتن گیربکس شما در شرایط کارکرد ایده آل تنها یکی از هزینه‌های متعددی است که برای داشتن یک خودرو انجام می‌شود.

 

وظایف و مسئولیت تعمیرکار گیربکس اتوماتیک

 • بررسی و تست گیربکس
 • گیربکس‌ها را جدا کنید و قطعات را در صورت نیاز برچسب گذاری کنید
 • تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده گیربکس، با تاکید ویژه بر باند، چرخ دنده و آب بندی.
 • سفارش قطعات، در صورت نیاز از طریق تیم داخلی قطعات ما از تامین کنندگان.
 • مونتاژ مجدد گیربکس و تست اتصال
 • تست قطار رانندگی در صورت لزوم.
 • تبدیل از گیربکس 4 به 5 دنده
 • تکمیل گزارش کار انجام شده
 • حفظ نظافت محل کار برای محافظت در برابر خرابی / خطرات محل کار
 • رعایت استانداردها و رویه‌های ایمنی و بهداشتی در همه حال
 • هر پروژه دیگری را در پشتیبانی از ترمیم خودروهای کلاسیک مانند درخواست‌های شخصی سازی مالک خودرو انجام دهید

 

تجربه برای تعمیر گیربکس اتوماتیک

 • تجربه مهندسی ترجیحاً شامل تجربه تکنسین گیربکس و محور به طور ایده‌آل در محیط خودروهای لوکس/کلاسیک.

مهارت‌های فنی و دانش تخصصی 

 • تکنیک‌های عیب یابی
 • ترجمه جزئیات فنی / مکانیکی به زبانی که مشتری در مورد تعمیر و تعمیر گیربکس درک کند
 • محاسبه زمان‌های تخمینی برای مشاغل به طوری که هزینه‌های تخمین زده شده برای بازسازی و نوسازی گیربکس تا حد امکان دقیق باشد.
 • تجربه گیربکس و بازسازی اکسل با استاندارد بالا

شایستگی‌های مورد نیاز

 • مهارت حل مسئله خوب برای یافتن و اصلاح عیوب
 • ارتباط شفاف با دیگران در مورد وضعیت کار در حال انجام
 • تمرکز بر مشتری در یک کسب و کار، جایی که خدمات مشتری برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است
 • روابط با همتایان و توانایی کار به عنوان بخشی از یک تیم
 • سازگاری و توانایی تعیین اولویت ها
 • منش مثبت
 • اعمال قضاوت خوب، صداقت و احتیاط

کاری که متخصص گیربکس ما می‌تواند برای شما انجام دهد

مکانیک گیربکس ما برای کمک به شما در انتقال مشکل شما آماده است. اگر مطمئن نیستید که چه مشکلی دارد یا می‌خواهید یک صدا یا الگوی رانندگی عجیب را تشخیص دهید (و همه چیز به تنهایی)، با ما تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان خودروی ما صحبت کنید.

 

تعمیر گیربکس چگونه است؟

تعمیر گیربکس گاهی اوقات شامل خارج کردن گیربکس از ماشین شما برای یک بازرسی گسترده قبل از تعویض قطعات معیوب است. گیربکس قطعات و قطعات متحرک زیادی دارد، بنابراین برخی از تعمیرات معمولاً 1 تا 2 روز طول می‌کشد تا تعمیرات ساده انجام شود، اگرچه کارهای پیچیده ممکن است در نهایت زمان را به ساعت اضافه کنند.

 

چگونه بفهمم که آیا به گیربکس تعمیر شده نیاز دارم؟

در برخی موارد، ممکن است بتوانید با یک گیربکس بازسازی شده به جای یک جایگزین کاملاً جدید کنار بیایید، که می‌تواند به شما کمک کند چند دلار پس انداز کنید.

فرآیند بازسازی شامل برداشتن گیربکس موجود و تعویض قطعات فرسوده یا آسیب دیده است که به افزایش عمر وسیله نقلیه شما کمک می‌کند. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که خودروی شما حداقل 3-4 روز در حالی که گیربکس تعمیر شده است از کار بیفتد.

 

هر چند وقت یکبار باید گیربکس را تعویض کرد؟

گیربکس شما نیازی به تعویض ندارد مگر اینکه خراب شود، اما به کمی TLC به شکل تعمیر و نگهداری معمولی نیاز دارد تا زمزمه آن حفظ شود. برای جلوگیری از گرفتگی روغن گیربکس و فیلتر روغن باید به طور مرتب تعویض کنید.
چگونه بفهمیم گیربکس نیاز به تعویض دارد؟

تعدادی از علائم رایج وجود دارد که می‌تواند نشان دهنده مشکلات گیربکس باشد. برای دیدن این علائم خرابی گیربکس چشمان خود را بپوشانید:

 • چراغ موتور روی داشبورد روشن است
 • مایع گیربکس نشتی دارد
 • ماشین شتاب نمیگیره
 • لرزش یا لرزش وسیله نقلیه هنگام رانندگی
 • ماشین صداهای عجیب و غریبی مانند خرخر کردن، کوبیدن، ساییدن یا زمزمه با صدای بلند تولید می‌کند
 • ماشین در هنگام تعویض دنده وارد دنده نمی‌شود و نمی‌لغزد

هزینه تعویض بلبرینگ گیربکس چقدر است؟

به طور متوسط ​​حدود 400 پوند. با این حال باز هم عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند این مقدار را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. تعویض مجموعه کامل یاتاقان‌ها همیشه خوب است و در برخی موارد این تنها گزینه است.

علائم سینکرومش فرسوده چیست؟

الف. حلقه‌های سنکرومش فرسوده هنگام انتخاب چرخ دنده‌ها باعث ایجاد صدای ترد/خرد می‌شوند. این معمولاً در دنده‌های پایین‌تر به‌جز 1 متداول است، زیرا ماشین معمولاً هنگام انتخاب 1 از حالت ایستاده استارت می‌رود. خرد شدن در نهایت منجر به از بین رفتن کامل دنده به دلیل آسیب وارده به چرخ دنده می‌شود.

 

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی، بهتر مرکز تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک

گیربکس شما یکی از پیچیده ترین اجزای وسیله نقلیه شماست و در طول عمر وسیله نقلیه شما تحت فشارها و فشارهای زیادی قرار می‌گیرد.اگر گیربکس شما خراب شود، ممکن است هزاران هزینه برای تعویض آن با گیربکس جدید داشته باشید، با این حال، تعمیرکاران ما می‌توانند، گیربکس شما را به عنوان جایگزین ارزان‌تری برای تعویض کامل گیربکس، بازسازی کنیم. ماشین‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند. خوشبختانه، گیربکس اتوماتیک در بسیاری از خودروهای مختلف مشترک است. این بدان معناست که ما راه خود را در مورد آن گیربکس‌ها به خوبی می‌شناسیم..

اگر به دنبال بهترین تعمیرکار گیربکس در کرج هستید، تعمیرکاران ما می‌توانند به نیاز شما پاسخ دهند، کلیه خدمات تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دشتی با ضمانت نامه یکساله ارائه می‌شوند.

هنگامی که گیربکس شما تعمیر شد، مکانیک‌های اختصاصی ما دستگاه را دوباره در خودروی شما قرار می‌دهند. ما خودرو را در جاده آزمایش می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که همه چیز درست است. اگر به تازگی گیربکس شما را به تنهایی دریافت کرده‌ایم، با شما تماس می‌گیریم تا به شما اطلاع دهیم که خودروی شما آماده است.  ما به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین تعمیرکار گیربکس در کرج، گیربکس اتوماتیک خودروی شما را بررسی و تعمیر میکند.

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تعمیرگاه گیربکس دشتی

موبایل (دشتی): ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

اینستاگرام: gearbox_dashti@

کانال آپارات تعمیرگاه گیربکس دشتی

کانال یوتوب تعمیرگاه گیربکس دشتی

—————————————————————————–

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس دشتی، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

نمونه کار تعمیرگاه گیربکس دشتی

تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای لوکس در این مرکز با ضمانت ۱۲ ماهه انجام میشود و کیفیت قطعات استفاده شده برای تعمیر گیربکس خودرو شما تماما درجه یک میباشند.

تعمیرگاه گیربکس دشتی بصورت تخصصی فقط در زمینه تعمیرگیربکس فعالیت میکند و در صورت نیاز قطعات مورد نیاز برای همکاران در اقصی نقاط ایران ارسال میشود.

برای استعلام موجود بودن قطعه مورد نظر تماس بگیرید تا در اولین فرصت با پست به آدرس شما در هر نقطه ای از ایران ارسال شود.

دشتی: ۰۹۱۲۴۰۵۳۱۱۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *