تعمیر گیربکس و تعمیر گیربکس اتوماتیک با تیم دشتی

تعمیر گیربکس در کرج
گیربکس اتوماتیک در کرج
تعمیر گیربکس در کرج
تعمیرات گیربکس اتوماتیک در کرج
تعمیر گیربکس اتوماتیک در کرج
گیربکس اتوماتیک در کرج

گیربکس اتوماتیک

گیربکس دشتی، از بزرگترین مراکز تعمیر و سرویس گیربکس های متنوع در کرج برای خودرو های مختلف مثل جک، MVM ، هیوندا، لیفان و…. هست. تعمیر گیربکس، تخصص ما است. همچنین، ما در زمینه تعمیر گیربکس جک s5 و تعمیر گیربکس لیفان نیز فعالیت میکنیم. تیم ما با کادری مجرب و سال ها تجربه حرفه ای در زمینه تعمیر گیربکس ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

تعمیر گیربکس اتوماتیک
dadmin

گیربکس AMT

امروزه، کاربرد گیربکس های AMT بسیار گسترده شده است. مشتریان تمایل زیادی دارند که حتما از خودروهای مجهز به جعبه ‌دنده خودکار استفاده کنند. تا

توضیحات بیشتر »

گیربکس، یکی از تخصصی ترین ، مهم ترین و حیاتی ترین قسمت های هر خودرویی می باشد. چرا که وظیفه اصلی هر گیربکس، تبدیل و تبادل انرژی ذخیره شده ی موتور خودرو به انرژی حرکتی چرخشی چرخ خودرو می باشد. در واقع فرایند شروع حرکت ماشین از از زمانی که پدال گاز فشرده میشود، بسیار پیچیده و در هم تنیده می باشد. در این بین، گیربکس نقش بسیار مهمی برای حرکت ماشین بازی میکند. 

GearboxDashti

گیربکس اتوماتیک یکی از انواع گیربکس است. این نوع گیربکس امروزه استفاده بسیار زیادی در تولیدات مختلف خودرو های بازار داخلی و خارجی ایران دارد. با وجود قیمت بالاتر، گیربکس اتوماتیک مزایای بسیاری نسبت به گیربکس های عادی و رایج دارد که همین موضوع باعث شده این نوع گیربکس بیشتر در خودرو های مدرن تر و با کیفیت تر بازار خودروی ایران مورد استفاده قرار بگیرد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ارسال رایگان

پست پیشتاز و تحویل اکسپرس

تعیمیر گیربکس اتوماتیک در کرج

ضمانت بازگشت

ضمانت بازگشت وجه

تعمیر گیربکس در فردیس

پرداخت آسان

پرداخت آنلاین با کارت های شتاب

تعمیر گیربکس در کرج

هدایای رایگان

دریافت هدایا و مزایای رایگان